Věnuj se sám sobě a otevři své srdce lásce

Bůh Ti žehnej

Nabídka mých služeb

Výklad karet

Karty používám mariášové, andělské, mistrovské, výkladové... Nabízím tyto typy výkladů: 

1. Výklad na půl roku:  Celkový vhled a zaměření se na blízkou budoucnost, téma+úkol na zpracování-splnění z hlediska karmického zatížení, osobní vzkaz.

2. Výklad na tři konkrétní otázky: K tomu přikládám téma+úkol na zpracování-splnění z hlediska karmického zatížení, osobní vzkaz.

3. Výklad na jednu konkrétní otázku

Výklady provádím buď osobně ve studiu Laguna/Šanti, v Moskevské ulici Liberec nebo ho zpracuji na dálku (posílám na email).

Kvantová regresní terapie

Techniku založila Dolores Cannon. Je to technika, která umožní návrat do minulých životů, které mohou ovlivňovat Vaše současné životy v přítomnosti. Díky nahlédnutí do Vaší minulosti, může být poléčeno a odvedeno to, co Vás trápilo, co Vás tížilo. 

Tato technika je jedinečná v tom, že se můžeme naladit na Vaše Vyšší Vědomí a skrze něj dostanete odpověď na vše, co Vás momentálně zajímá a dostanete odpovídající řešení. 

Regresi provádím ve studiu Laguna/Šanti, v Moskevské ulici Liberec.

Osobní vedení

Očista bloků, které Vám brání posunout se vpřed. Nalezení Vašeho potenciálu a poslání v životě. Nalezení příčiny Vašich potíží a nalezení vhodného řešení, ať už se to týká osobních potížípartnerského, rodinného, pracovního vztahu. Navést a naladit Vás na Vaši intuici, srdce a cestu. Nahlédnout do budoucnosti a najít tak možné řešení Vaší situace či jakékoliv jiné situace, kterou momentálně řešíte. Spojit Vás s Vaším Vyšším vědomím, které Vám zodpoví otázky, které Vás zajímají.

Channeling - Poselství, Čtení z Akáši

Předám Vám konkrétní informace, které máte a můžete nyní vědět. Mohu Vám pomoci nahlédnout do situace, situací, které nyní řešíte nebo poskytnu vhled na Váš současný život. Napojuji se na Vaše informační pole, Zdroj a z něj načítám potřebné a důležité vzkazy a informace přímo pro Vás. 

Čtení provádím buď osobně v libereckém studiu Laguna/Šanti, v Moskevské ulici Liberec nebo ho zpracuji na dálku (posílám na email).

Kvantová regresní terapie s klientem.

Ceník služeb

VÝKLAD KARET:

Půl roční výklad: 600 Kč

Výklad na 3 konkrétní otázky: 600 Kč

Jedna konkrétní otázka: 200 Kč

OSOBNÍ VEDENÍ, SEZENÍ:

Jedno sezení: 1200 Kč

Sezení probíhá od 1-2 hodin, či individuální dohodou

KVANTOVÁ REGRESNÍ TERAPIE

Jedno osobní sezení

Cena: 1200 Kč

Sezení může trvat 2-4 hodiny. 

CHANNELING, OSOBNÍ POSELSTVÍ/AKÁŠICKÉ ČTENÍ

Cena: 600 Kč

Cena za výklad a osobní poselství je ve studiu dražší.

Bankovní spojení: 

2000547355/2010 - Fio banka

IBAN: CZ2920100000002000547355 

BIC: FIOBCZPPXXX 

© Copyright Šťastný život

Moskevská 27/14, Liberec, ČR 46001, CZ | +420 723 971 376 - LucieLila